ЦСКА 1948 победи Локо в Пловдив

Автор: Plovdiv Now 684

Автор: Валентин Видолов

Локомотив записа пети пореден мач без победа у дома, след като загуби домакинството си на ЦСКА 1948 в двубой от 9-ия кръг в елита. Марио Илиевски откри в 71-та минута, а бившият играч на тима Бирсент Карагарен вкара уникален гол в 78-та минута за крайния резултат.

В 15-та минута Евгений Сердюк навлезе в пеналта, преодоля Томов, но не успя да вкара в опразнената врат и прати топката в аут.

В 23-та минута Радослав Кирилов проби добре и отправи удар, но топката срещната греда.

В 25-та минута удар на Неделко Пишчевич премина над вратата.

В 27-та минута Йоан Нзи стреля от дистанция, но Божев улови.

В 56-та минута топовен изстрел на Радослав Кирилов беше избит в корнер от Томов.

В 60-та минута бившият играч на Локо Бирсент Карагарен стреля опасно, но Томов изби.

В 67-та минута Бузон стреля от дистанция и Томов улови.

В 71-та минута Стив Фуртадо центрира в пеналта, а топката беше овладяна от Марио Илиевски, който овладя и от точката на дузпата реализира за 0:1.

В 74-та минута Илиевски можеше да вкара още един гол, но нацели гредата.

Малко след това Жулиан Лами се контузи и беше заменен принудително.

Четири минути по-късно бившият играч на Локо Бирсент Карагарен вкара уникален гол от дистанция. Той овладя топката след подаване на вратаря Божев и с уникален удар изненада Томов за 0:2. След вкарването на попадеинето Карагарен вдигна ръце и не се зарадва. Той беше сменен веднага след попадението и получи аплодисменти от феновете на Локо.

В 80-та минута Емил Ценов отправи изстрел, който беше избит от Томов.

В 86-та минута Талис стреля от дистанция, но Томов улови.

В края на двубоя Мартин Петков стреля с глава, но Божев улови.

Със загубата Локо е седми с 12 точки, а ЦСКА 1948 е със същия актив, но заради по-добри показатели е 6-ти.

Следващата събота Локо е домакин на Крумовград.

Локомотив Пловдив: Кристиан Томов, Оливие Камдем, Тодор Павлов, Хорхе Сегура, Владимир Медвед (Николас Пенев 75 мин.), Ангел Лясков, Данило Полонский (Ивайло Иванов 61 мин.), Жулиан Лами (Мартин Петков 75 мин.), Христо Иванов (Мартин Хайдаров 75 мин.), Йоан Нзи, Димитър Илиев (Кристиян Пешов 82 мин.)

ЦСКА 1948: Алекс Божев, Стив Фюртадо, Раян Бидунга, Реян Даскалов (Касиано Бузон 66 мин.), Джонатан Перейра, Теодор Иванов, Неделко Пишчевич, Бирсент Карагарен (Емил Ценов 79 мин.), Талис (Марто Бойчев 90+2 мин.), Радослав Кирилов, Евгений Сердюк (Марио Илиевски 66 мин.)