Момчета пострадаха при токов удар на жп гара у нас

Автор: Plovdiv Now 3059
Момчета пострадаха при токов удар на жп гара у нас

Две 17-годишни момчета пострадаха при токов удар в района на железопътната гара в Стара Загора, предаде БТА.

Инцидентът е станал на 19 юни около 21:15 часа, като сигналът е подаден от трети 17-годишен тийнейджър.

Момчето разказало, че неговите двама връстници се качили на покрива на товарен вагон, намиращ се на коловоз в близост до автомивка в района на жп гарата.

При отваряне на капандура на вагона е възникнал токов удар, при който тийнейджърите са пострадали.

Те са настанени за лечение в болница.

По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора.

Подобни новини

Вашият коментар през Facebook

Новини Trafficnews logo

Изпрати новина