Шофьор на камион получи инсулт и се заби в мантинела на “Тракия“

Автор: Plovdiv Now 5510
Шофьор на камион получи инсулт и се заби в мантинела на “Тракия“

Водач на тежкотоварен камион получи инсулт и се блъсна в мантинела на паркинг около 335 км от „Тракия” в района на Карнобат. Инцидентът е станал в четвъртък вечерта около 20:20 ч.

Отзовалите се екипи на МВР установили, че водачът на влекач с прикачено полуремарке с хасковска регистрация е 61-годишен мъж от Хасково. Поради влошаване на здравословното състояние и с цел избягване на вероятен пътен инцидент той навлиза в паркинг на автомагистралата, където губи контрол над управляваното МПС, блъска се двукратно в еластичната предпазна ограда и спира в отводнителната канавка, предаде Нова тв. 

Водачът е настанен за лечение в болница „Сърце и мозък” - Бургас с опасност за живота.

Снимката е илюстративна.

Подобни новини

Вашият коментар през Facebook

Новини Trafficnews logo

Изпрати новина