АСКК „Тракия“ Пловдив с повече от отлично начало на есенния сезон

Автор: Plovdiv Now 9756

Каратеките от клуба по карате Шинкиокушин, който провежда тренировки целогодишно на стадион „Христо Ботев", в зала Дунав и зала в СУ "Черноризец Храбър" спечели 9 медала от 9 състезателя от международния турнир в Румъния, който се проведе на 28 септември 2018г.

Отлично представяне на ветераните или още „отбора на сенсейте" – сенсей Димитър Трампов и сенсей Айдън Чауш спечелиха златни медали, а Димитър Трампов  бе отличен и с купа за най-висок боен дух, което е доказателство, че за карате няма възрастови ограничения, а се иска дух и постоянство.

Още два златни медала  извоюваха младите надежди на клуба при кадетите  – Мария Филипова и Ноел Николов. Малко не достигна във финалните срещи на Веселин Фърцов и Васка Мандалова, които останаха със сребърни медали в своите категории.

Бронзови отличия спечелиха Светлана Тимова, Георги Комсийски и Георги Атанасов.

Поздравления за целия отбор, за техните треньори, съдии и всички съпричастни към тези успехи на каратистите от АСКК"Тракия" Пловдив – клуб с традиции!

Продължава подготовката на каратеките ни за турнир в гр.Раднево, Международен турнир „Бранко Бошняк" в Хърватска и Национална купа Пловдив за деца, на която АСКК"Тракия" Пловдив ще бъде домакин на 03 ноември 2018г.

Вече стартираха и новите групи в трите зали на клуба – стадион „Христо Ботев", зала Дунав и залата в СУ "Черноризец Храбър".