Невероятен успех записаха децата от Стамболийски на Държавното отборно и инивидиуално първенство по тенис на мача, което се проведе от 19 до 21 юни в Благоевград.
Невероятният успех се превърна в исторически за спортния клуб по тенис на маса Попови и състезателят Емил Попов. Капитанът на отбора Емил Попов се завръща в родния Стамболийски с четири златни медала.
Попов спечели златен медал в отборното, на двойки, смесени двойки и индивидуално. Успехът е исторически, защото последната отборна титла за град Стамболийски е била преди повече от 20 години.
В отборната надпревара взеха участие Емил Попов, Павел Павлов, Съби Данчев, Красен Бибиновски и Христо Бахарев. Треньори на малките шампиони са Георги Петков и Кети Солакова-Маркова.