Страхотен успех за деца от Стамболийски на Държавното първенство по тенис на маса

Автор: Plovdiv Now 6004
Страхотен успех за деца от Стамболийски на Държавното първенство по тенис на маса

Невероятен успех записаха децата от Стамболийски на Държавното отборно и инивидиуално първенство по тенис на мача, което се проведе от 19 до 21 юни в Благоевград.

Невероятният успех се превърна в исторически за спортния клуб по тенис на маса Попови и състезателят Емил Попов.
Капитанът на отбора Емил Попов се завръща в родния Стамболийски с четири златни медала.

Попов спечели златен медал в отборното, на двойки, смесени двойки и индивидуално.
Успехът е исторически, защото последната отборна титла за град Стамболийски е била преди повече от 20 години.

В отборната надпревара взеха участие Емил Попов, Павел Павлов, Съби Данчев, Красен Бибиновски и Христо Бахарев.
Треньори на малките шампиони са Георги Петков и Кети Солакова-Маркова.

Подобни новини

Вашият коментар през Facebook

Новини Trafficnews logo

Изпрати новина