От днес всички жители на община Стамболийски могат да подават сигнали за нарушения или проблеми, които са забелязали на територията на града или четирите села. Това ще става на следната електронна поща: [email protected]
Сигналите ще бъдат пренасочвани по компетентност до общинските отдели или до кметствата, които ще бъдат ангажирани за решаването на проблемите, съобщи Секретарят на Община Стамболийски - Даниела Кръстева.
Желателно е в сигналите да посочвате телефон за обратна връзка, особено, ако се касае за сериозни нарушения или проблеми.
Проблемите, които касаят обществения интерес и дейността на администрацията при тяхното разрешаване, ще бъдат обявявани във Фейсбук групите и в месечния информационен бюлетин на Общината „Стамболийски вести“
Жител с.йоким Груев живея на ул.10 та Ном.49 пускам сигнал че съседните два имота са без стопаствини и е пълно с боклуци и змии влизат в наши къщи говорих с кмета на селото тои отказа да помага за решението на казуса ,опитомяват органите на общината че ще започна почистването та съседния имот след две седмици ако вие не намерите решение и ще завладея имота даго стопанисам ,няма да допусна да ни язъдът земите ще чакам две седмици считано от днес 17.04.2026г.
Жител с.йоким Груев живея на ул.10 та Ном.49 пускам сигнал че съседните два имота са без стопаствини и е пълно с боклуци и змии влизат в наши къщи говорих с кмета на селото тои отказа да помага за решението на казуса ,опитомяват органите на общината че ще започна почистването та съседния имот след две седмици ако вие не намерите решение и ще завладея имота даго стопанисам ,няма да допусна да ни язъдът земите ще чакам две седмици считано от днес 17.04.2026г.
09:16, 17.04.2026