Момчетата от ЦСКА - шампиони на детския футболен турнир в Сопот

Автор: Plovdiv Now 6385

Футболистите на ЦСКА, родени през 2004 година,  станаха шампиони в детския футболен турнир в Сопот, след като победиха на финала Черно море с 2:0. Това им дава заслужено право през лятото да представят България на "Готия къп" в Швеция.

Бяха връчени награди за най-добър вратар, най-добър защитник, най-добър халф и голмайстор на турнира. В надпреварата участваха 8 отбора. Всички футболисти бяха отличени с медали и купи.

Припомняме, че Сопот беше домакин на традиционния детски футболен турнир. В надпреварата участваха - ЦСКА - София, Славия - София, Локомотив- Пловдив, Ботев - Пловдив, Берое - Стара Загора, Лудогорец - Разград, Черно море - Варна и , разбира се, домакините от Металик Сопот. Детският тим на Левски - София не взе участие тази година. Турнирът се проведе по всички правила на ФИФА. Ще се играят две полувремена по 30 минути.

Източник и снимка: karlovopress.com.