Бадминтонистите от Първомай спечелиха медали от държавното първенство

Автор: Plovdiv Now 4123

Бадминтонистите на КФВС „Атлет“ в Първомай се представиха отлично на провелото се през почивните дни в град Хасково Държавно-зонално първенство за юноши и девойки под 15 години.

Турнирът се състоя в спортна зала „Спартак”, а в надпреварата участваха 100 състезатели от Хасково, Димитровград, Свиленград, Кърджали, Пазарджик, Първомай и Гълъбово.

При 15-годишните Георги Рупцов спечели три първи места – на единично, на двойки момчета и двойка микс. Стилиян Нановски стана първи на двойки, трети на единично и трети в смесената двойка.

Елена Попиванова се класира втора на единично, първа на микс и трета на двойки, Симай Мехмедова - трета на двойки момичета и смесени двойки.

Виктория Попова стана първа при 17-годишните, а Василена Банялиева трета.

На двойки - Васи и Александра Пейкова станаха втори, а Виктория и Теодора Петрова трети.

Бадминтонистите на КФВС „Атлет“ с медали от Държавното първенство за юноши и девойкиБадминтонистите на КФВС „Атлет“ с медали от Държавното първенство за юноши и девойкиБадминтонистите на КФВС „Атлет“ с медали от Държавното първенство за юноши и девойки