Левски поведе на Куклен с две попадения за три минути

Автор: Иван Маринов 5358

Две попадения отбеляза Левски във вратата на Атлетик Куклен в последните минути от първото полувреме. И двата отбора пропуснаха няколко изгодни положения. Атлетик бе на път да се разпише в 33-тата минута от срещата, когато Димитър Джонджуров се озова сам срещу вратаря на Левски. Това е и най-чистото положение за кукленци, но ударът попадна право в тялото на Кръстев.

Сините поведоха с 2:0 буквално в последните минути от полувремето. Грешка в отбраната на Куклен доведе до попадение на Атанас Кабов в 41-вата минута. Само две минути по-късно Серджиу Буш разписа и второ попадение за Левски.

Във всеки момент започва и второто полувреме от мача.

Припомняме, че заради срещата е блокирано движението по пловдивския булевард "Санкт Петербург". Шофьорите на градските автобуси са предупредени да карат бавно и внимателно в посочените участъци, като се съобразяват с въведената временна организация на движението.