Футболистите от “Левски Карлово“ с нова победа

Автор: Plovdiv Now 5086

Наръх Националния празник на България в среща от 19 кръг в Трета лига – Югоизточна група на стадион “Васил Левски” в Карлово се срещнаха отборите на “Левски Карлово” и “Черноморец 1919” Бургас.

В един равностоен и оспорван мач с напрегнати моменти и пред двете врати домакините спечелиха с резултат 2 : 0. През първото полувреме голове не бяха отбелязани, но гостите, водени от Радостин Кишишев, показаха по-добра игра, повече владееха топката и по-често застрашаваха вратата на отлично игралия Цветан Тодоров.

През второто полувреме карловските футболисти заиграха по-организирано, използваха всяка една възможност за контраатака. Така се стигна до 63 мин. когато голова атака на домакините бе спряна непозволено в наказателното поле и отлично ръководилия срещата главен съдия Стилиян Димитров отсъди дузпа, която Николай Манчев хладнокръвно реализира. В 80 мин. след бърза контраатака на карловските футболисти Мирослав Кайряков изведе отлично щатния голмайстор на отбора Стефан Чилингиров, който от точката на дузпата отбеляза своя 10 – ти гол за първенството.

Следващата среща на ОФК “Левски Карлово”  е на 9 март от 15 часа  в село Марково с отбора на  ФК “Сокол” Марково.

Източник: община Карлово