Хисаря разгроми Дъбене в първата контрола за сезона

Автор: Plovdiv Now 4408
Отборът на Хисаря отбеляза четири гола срещу един от лидерите от А окръжна футболна група ФК Дъбене в първата си контрола от предсезонната подготовка. След много силно първо полувреме и множество положения пред вратата на гостите в 41 мин. капитанът Мирослав Дечев логично разтреля врата с левачката и опъна мрежата за удоволствие на многобройната публика.

През второто полувреме отново стартирахме със силна и комбинативни игра и в 53 мин. Иван Карабобев отбеляза за 2:0 , в 64 мин. след отлична контра атака Танчо Тодоров покачи резултата на 3:0 , а в 72 мин. с гол шедьовър Иван Карабобев заби топката под напречната греда. и покачи на 4:0 . В 85 мин. и 89 мин. след гол от дузпа и съмнитрлен пряк свободен удар гостите намалиха резултата на 4:2.