ЖФК Локомотив Пловдив с нова победа по пътя към сребърните медали

Автор: Plovdiv Now 4074

ЖФК Локомотив Пловдив постигна нова победа по пътя към сребърните медали. Момичетата на Ангел Славов надвиха ЛП Супер Спорт с 5:1 на стадиона в село Труд. Пловдивчанки владееха играта още от самото начало, а положенията пред вратата на гостенките се редяха едно след друго. Кристияна Димитрова отбеляза две попадения, а Хриси Ласкоу и Александра Янева добавиха по още едно, за да завърши първата част при резултат 4:0.

Второто полувреме отново мина под диктовката на Локомотив. Въпреки това, прецизно изпълнен фаул от Десислава Грахльова направи резултата 4:1. Възпитаничките на Ангел Славов не позволиха на своите съпернички да стигнат до второ попадение, а от своя страна реализираха пето. Кристияна Димитрова оформи своя хеттрик след настоятелна игра в нападение. Другата събота е и най-важният мач за нашите момичета. При победа над Севлиево ще се окичат със сребърните медали.