Ветераните на Локо паднаха от Бистрица, Бойко Борисов вкара един от головете

Автор: Plovdiv Now 2812

Бившият премиер Бойко Борисов отбеляза един от головете за победата на "Витоша" (Бистрица) с 4:2 над "Локо" (Пловдив) на финала на държавното първенство за ветерани. Така тигрите спечелиха шестата си титла в тази възраст.

Бившият национал Емил Гъргоров откри резултата още в осмата минута.

Пет минути след това Бадема изпусна дузпа, като вратаря на пловдичани Стоян Ламбов спаси удара му. В 52-ата минута Стоян Николов изведе "Витоша" напред, а в 59-ата Николай Божов направи 3:0.

Георги Мечечиев върна едно попадение в 65-ата минута, но резултатът набъбна на 4:1 с нападението на Борисов в 66-а. В последната минута на редовното полувреме Мечечиев се разписа за втори път.

Пловдивчани бяха без две от звездите си - Александър Тунчев и Кирил Котев, които са контузени, а техническият директор на БФС Георги Иванов само се мярна на стадиона, а не взе участие в двубоя.

На стадион "Летище" в София бяха депутатите от ГЕРБ Димитър Иванов от Ямбол, Валери Лачовски от Плевен и Красен Кралев от Варна, както и много председатели на МГЕРБ.