Три двойки в Пловдив ще си кажат „ДА” в изборния ден

Автор: Plovdiv Now 9956
Три двойки в Пловдив ще си кажат „ДА” в изборния ден

Три двойки в Пловдив ще си кажат „ДА” в изборния ден. На 11 юли влюбените ще се врекат във вечна вярност в Дома на младоженците в центъра на града.

„В ритуалната зала в Тракия няма да може да се проведат церемониите, тъй като от 5 до 15 юли в кметството ще се съхраняват бюлетините за предстоящите избори. Междувременно нямаме нито един изнесен ритуал на 11 юли”, коментира Чудомира Пинджева, директор на ОП "Радостни обреди".

Тя посочи, че една от двойките ще пристигне от чужбина специално за паметния ден. Пловдивчаните ще се възползват от лятната си ваканция, за да сключат граждански брак.

Две сватби ще огласят етническия квартал Столипиново. На 11-ти две двойки ще вдигнат пищни тържества в махалата.

Ще провалят ли изборите тържествата на влюбените?

В изборния ден е забранена консумацията и продажбата на алкохол. Това е отредено със заповед на кмета на Пловдив. Забраната се отнася за заведенията за обществено хранене и други обществени места на територията на Община Пловдив в деня на изборите за периода от 06:00 ч. до 21:00 ч. на 11 юли 2021 година.

В заповедта обаче е посочено, че изключение се допуска само за предварително планирани семейни тържества. В това число попадат и сватбите.

Подобни новини

Вашият коментар през Facebook

Новини Trafficnews logo

Изпрати новина