Ресторантьорите не блокираха кръстовището днес, отложиха и протестите през уикенда

Автор: Plovdiv Now 4066
Ресторантьорите не блокираха кръстовището днес, отложиха и протестите през уикенда

Десетки собственици на заведения и техни служители за трети ден излязоха на протест, за да изкажат несъгласието си с предложенията за ново затваряне на обектите им.

Те отново носеха черпаци и капаци на тенджери, с които вдигаха шум и настояха за разумни мерки, видя trafficnews.bg.

„Искаме свобода да живеем нормален, да работим нормално”, каза Божил, служител на заведение.

„Искаме кампания за имунизация, а не кампания за затваряне” „Има ваксини – оставете бизнеса намира”, „Никога повече затваряне” са част от посланията, които отправиха от бранша.

Днес ресторантьорите решиха да не блокират кръстовището на Чифте баня. Отложиха и протестите за събота и неделя, но се разбраха да се съберат отново в понеделник.

„Днес решихме да сме толерантни с хората. Искаме, ако се блокира движението, то да е масово. Затова се съсредоточаваме към понеделник”, каза Кръстина Миткова. И прикани за повече подкрепа следващата седмица.

 

 

 

Подобни новини

Вашият коментар през Facebook

Новини Trafficnews logo

Изпрати новина