Докато други татковци играят на топка, той се бори с рак на тестисите — и не се предава.
Илия е само на 35 години. Съпруг и баща на две дечица - едното е на 1 годинка, другото - на 12. Те имат нужда от своя татко. Ние имаме нужда от него. Днес се бори с рядък и много агресивен рак – sex cord stromal tumor, който вече е дал метастази в белите дробове, лимфните възли и мозъка, разказва съпругата на Илия.
Всичко започна с болки и нисък хемоглобин. Години наред лекарите не успяваха да открият причината.
Преди една година след множество изследвания и биопсии в България започнаха лечение за много рядък и агресивен лимфом. Премина през много тежки линии на лечение с химиотерапия, но резултатът след всяка беше "значителна прогресия".
Обърнахме се към турска клиника, която заключи, че диагнозата тук е объркана, не е лимфом, а злокачествен солиден тумор-изключително рядък и агресивен секс-корд стромален тумор на тестисите.
В Турция започнаха лечение с имонотерапия, но времето и средствата се изчерпват. Състоянието му се влошава със всеки изминал ден. За съжаление лечението и престоят са свързани с огромна сума, която е непосилна за нашето семейство. Именно за това се обръщаме към вас за помощ.
Всеки ден е борба с болката, с умората, със страха.. Но и с надеждата, че ще се излекува.
Моля ви от цялото си сърце, помогнете ни да му дадем шанс да остане до семейството си и да вижда как децата ни растат.
Всяка помощ е шанс за живот на Илия. Всяко дарение е крачка към спасение. да дарите с карта, PayPal, ApplePay, GooglePay, Revolut