Малките маричанки с две индивидуални награди от Държавното по волейбол

Автор: Plovdiv Now 7725

Шампионът на България за момичета родени през или след 2003 година Марица (Пловдив) спечели и две индивидуални награди на финалите в Държавното първенство по волейбол до 15 години в Пловдив.

Анета Петрова беше обявена за най-добър играч на турнира (MVP). Таня Трендафилова получи приза за най-добър блокировач. Двете бяха наградени от президента на Марица Илия Динков.

В церемонията по награждаването участва и бившият капитан на мъжкия национален отбор по волейбол Николай Иванов.

Две индивидуални награди получи и финалистът Звезди 94 (София). Мария Маринова беше обявена за най-добро либеро, а Никол Тонева стана най-добър изпълнител на сервис.

Борислава Личева от Левски (София) бе наградена за най-добро либеро. За най-добра нападателка беше обявена Александра Костадинова от ЦСКА (София).

Припомняме, че отборът на Марица спечели Държавното първенство по волейбол с убедителна победа от 3:1 срещу Звезди 94.