Локо Пловдив с победа над Царско село в първи мач от близо 2 месеца и половина

Автор: Plovdiv Now 4849

Представителният отбор на Локомотив победи Царско село в първи мач от близо 2 месеца и половина. “Черно-белите” се наложиха с 2:0 на “Арена Царско село” в столицата след попадения на Доминик Малонга и Диниш Алмейда през първата част.

Първият гол падна в 25-тата минута, когато Томашевич нахлу от ляво и центрира, а Малонга с глава от малкия пеналт вкара за 1:0. 11  минути по-късно Диниш Алмейда се включи в атаката, шутира от дистанция и реализира за втория гол.

Съставът: Мартин Луков (70′ Пиргов) , Акинсола Акиниеми, Лукас Масоеро, Диниш Алмейда (61′ Николаев) , Бирсент Карагарен (70′ Йордан Тодоров), Петър Витанов (55′ Клапан) , Парвиз Умарбаев (55′ Салинас), Йосип Томашевич, Димитър Илиев (77′ Петър Петров) , Доминик Малонга (55′ Цветанов) , Анте Аралица (50′ Муслимович)