Кой ще управлява селата в Пловдивско, ето пълен списък на победителите

Автор: Plovdiv Now 6474
Кой ще управлява селата в Пловдивско, ето пълен списък на победителите

След двата тура на местните избори ГЕРБ печели в 10 общини в Пловдивска област, сочат окончателните резултати при 100% обработени протоколи в ОИК. Втора сила в региона е БСП, чиито кандидати спечелиха в три общини.

Кой ще управлява пловдивските села – ето и пълен списък на всички кметове в областта: 

Община "Родопи" поема Павел Михайлов от Местна коалиция БСП за България (АБВ)

Браниполе - Даниела Стоилова (ГЕРБ)

Крумово - Румяна Самоковарева (ГЕРБ)

Оризари - Йордан Тотев (ГЕРБ)

Ягодово - Димитър Дишев (ГЕРБ)

Кадиево - Лиляна Петрова Местна коалиция БСП за България (АБВ)

Белащица - Костадин Николов (Местна коалиция "Движение ЗАЕДНО за промяна", ССД, ДБГ, Кауза Пловдив)

Брестовица - Любен Радев (ГЕРБ)

Брестник - Атанас Шопов (ГЕРБ)

Устина - Нели Бундева (ГЕРБ)

Храбрино - Ангел Чобанов (ГЕРБ)

Златитрап - Анелия  Уланова Местна коалиция Обединени земеделци (СДС, ВМРО-БНД)

Първенец - Ренета Плевнелиева Местна коалиция Обединени земеделци (СДС, ВМРО-БНД)

Цалапица - Ивайло Данаилов Местна коалиция БСП за България (АБВ)

Марково - Десислава Терзиева (ЗС "Александър Стамболийски")

Община "Марица" - Димитър Иванов от Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Царацово - Димитър Петров (ГЕРБ)

Бенковски - Иванка Пачева (ГЕРБ)

Войсил - Стоян Черкезов (ГЕРБ)

Радиново - Трайчо Кардашев (ГЕРБ)

Строево - Десислава Дингилева (ГЕРБ)

Граф Игнатиево - Нестор Чочев (ГЕРБ)

Войводиново - Димитър Тосев (ГЕРБ)

Желязно - Валентина Узунова (ГЕРБ)

Крислово - Димитър Андреев (ГЕРБ)

Рогош - Величка Величкова (ГЕРБ)

Трилистник - Мирчо Петров (ГЕРБ)

Маноле - Йордан Енев (ГЕРБ)

Ясно поле - Иван Иванов (ГЕРБ)

Динк - Иван Рашков (БСП за България)

Костиево Георги Калоферов Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Калековец - Колю Миланов Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Скутаре - Стоян Добрев Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Манолско Конаре - Иван Кузев Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци) 

Труд - Красимир Минков (БСП за България)

Община Асеновград - Христо Грудев от ГЕРБ

Избеглии - Йордан Райчев (БСП за България)

Боянци - Димитър Димитров (БСП за България)

Козаново -  Антоанета Паунова-Фонди (БСП за България)

Червен -  Атанас Игнатов (БСП за България)

Нови Извор - Айнур Нешадов (ДПС)

Мулдава - Алиосман Топал (ДПС)

Стоево Айше Мехмед (ДПС)

Леново - Борис Ангелов (ГЕРБ)

Златовръх - Славка Голубятникова (ГЕРБ)

Конуш - Георги Ваклушев (БСП за България)

Тополово - Йордан Дичев (БСП за България)

Нареченски бани - Димитър Бакалски Местна коалиция СДС (БСДП)

Община Карлово - д-р Емил Кабаиванов Местна коалиция ПП СДС (ГЕРБ) 

Ведраре - Койчо Мутавчийски (ГЕРБ)

Баня - Стамен Гешев (ГЕРБ)

Дъбене - Николай Ковачев (ГЕРБ)

Кърнаре - Боньо Бонев (ГЕРБ)

Соколица - Ненко Ненков (ГЕРБ)

Калофер - Румен Стоянов (независим)

Богдан - Христо Иванов (независим)

Климент - Мано Манов (независим)

Слатина - Петър Делков (БСП за България)

Горни Домлян - Тошо Томанов (БСП за България)

Каравелово - Славка Червенкова Местна коалиция СДС (Атака и ДГБ)

Войнягово - Тодор Танковски Местна коалиция СДС (Атака и ДГБ)

Клисура - Генка Тодорова Местна коалиция СДС (Атака и ДГБ)

Столетово - Мирослав Колев (ВМРО-Българско национално движение)

Бегунци - Мария Таслакова (БСП за България)

Васил Левски - Доньо Стоянов (ГЕРБ)

Иганово - Павел Павлов (ГЕРБ)

Христо Даново - Севдалин Янков (ГЕРБ)

Розино - Али Кючук (ДПС)

Община Сопот - Деян Дойнов Местна коалиция Воля (ЗС "Александър Стамболийски”)

Анево - Николай Николов Местна коалиция Воля (ЗС "Александър Стамболийски”)

Община Куклен - Мария Белчева (ГЕРБ)

Община Хисаря - Пенка Ганева (ГЕРБ)

Старо Железаре - Илия Тонев (БСП за България)

Паничери - Васка Пашкулова (БСП за България)

Красново - Цвятко Истилянов (БСП за България)

Старосел - Матея Грудев (Социалистическа партия "Български път")

 

Община Стамболийски - Георги Мараджиев (ГЕРБ)

Куртово Конаре - Иван Пиринов (ГЕРБ)

Ново село - Иван Стойчев (ГЕРБ)

Йоаким Груево - Наум Нихтянов (БСП за България)

Триводици - Симеон Димитров (БСП за България)

Община Кричим – Атанас Калчев (Движение за нашия град)

Община Перущица - Мария Витанова-Вълканова (ГЕРБ)

Община Раковски - Павел Гуджеров (ГЕРБ)

Стряма - Васил Черпелийски (Местна коалиция АБВ/НДСВ)

Момино село - Никола Стоянов (БСП за България)

Шишманци - Александър Атанасов (ГЕРБ)

Чалъкови  - Димитър Николов (ГЕРБ)

Белозем - Виолета Петрова (Местна коалиция АБВ/НДСВ)

Община Садово - Димитър Здравков (БСП за България)

Чешнегирово - Христо Атанасов (ГЕРБ) 

Селци - Стефан Стефанов (БСП за България)

Поповица - Веска Милчева (БСП за България)

Богданица - Костадин Милушев (БСП за България)

Моминско - Христо Марков (БСП за България)

Кочево - Павел Павлов (БСП за България)

Катуница - Красимир Юруков (БСП за България)

Караджово - Борислав Благоев (БСП за България)

Милево - Анелия Колева (БСП за България)

Богданица - Александър Александров Местна коалиция НФСБ (БЗНС,СДС)

Община Първомай - Николай Митков (БСП за България)  

Крушево - Радка Петкова (независим)

Бяла река - Димитър Димитров (БСП за България)

Плавославен - Веселин Недев (БСП за България)

Езерово - Ангел Хаджиев (ДПС)

Воден - Мухамед Абед (ДПС)

Буково - Али Баджаклъ (ГЕРБ)

Дълбок извор - Костадин Кротнев (БСП за България)

Татарево - Петко Петков (ГЕРБ)

Градина - Йордан Стоев (БСП за България)

Караджалово - Мариана Колева (ГЕРБ)

Брягово - Атанас Кръстев (БСП за България)

Искра - Тодор Налбантов (зависим)

Виница - Георги Русев (ГЕРБ) 

Община Съединение - Атанас Балкански (ГЕРБ)

Неделево - Тодор Белаков (Обединен блок на труда български лейбъристи)

Голям чердак - Благо Стайков (ГЕРБ)

Малък чердак - Дафина Христова (Обединен блок на труда български лейбъристи)

Найден Герово - Атанас Арабаджийски (Обединен блок на труда български лейбъристи)

Царимир - Атанаска Бешликова (Обединен блок на труда български лейбъристи)

Община Брезово - Христо Енков (ГЕРБ)

Дрангово - Ганка Минчева (БСП за България)

Стрелци - Нешо Георгиев (ГЕРБ)

Пъдарско - Мария Вълева (ГЕРБ)

Чоба - Йордан Михайлов (Воля)

Борец - Иван Караджов Местна коалиция СДС (ВМРО, БЗНС)

Община Калояново - Георги Георгиев Местна коалиция СДС (БДЦ)

Дуванлии - Стефан Петрушев Местната коалиция СДС (БДЦ)

Дълго поле - Тодор Танански Местната коалиция СДС (БДЦ)

Ръжево Конаре - Димитър Гинов (БСП за България)

Черноземен - Тоня Христозова (ГЕРБ)

Бегово - Николай Гатев (БСП за България)

Житница - Иван Бараков Местна коалиция СДС (БДЦ)

Долна махала - Михаил Георгиев (ГЕРБ)

Песнопой - Янка Чонова (ГЕРБ)

Община Лъки - Валентин Симеонов (ДПС)

Новини

Подобни новини

Вашият коментар през Facebook

Изпрати новина