Една от най-известните пловдивски игрални зали отваря врати след голям ремонт

Автор: Plovdiv Now 14869
Една от най-известните пловдивски игрални зали отваря врати след голям ремонт

Един от най-емблематичните и известни обекти на веригата игрални зали „Континентал“ отваря след голям ремонт. Познатата на пловдивчани игрална зала  на ул. “Иван Вазов” 98, срещу Централна гара,  ще посрещне отново клиенти на 13 ноември - сряда от 18:30 часа.

Собствениците са вложили много старание, като са направени редица интериорни промени. Част от тях са и поставянето на най-модерните игрални автомати, които ще заемат и пространството, в което доскоро имаше бинго.

От управата на „Континентал“  обещават награди за всеки клиент, кетъринг, бонуси и празнична атмосфера.  Това обаче е само малка част от нещата, които очакват техните посетители. През декември се очакват дъжд от пари във веригата, която ще раздаде 50 000 лева кеш.

Те ще бъдат раздадени освен в обновената зала, така и в другите две зали в ЖР „Тракия” до Блок 1 и  на улица „Димитър Талев“ 59 до Пощата в Кючука.

Подобни новини

Вашият коментар през Facebook

Новини Trafficnews logo

Изпрати новина