„Умопомрачение“ – хитовата комедия с Койна Русева и Асен Блатечки се завръща на сцената на Дома на културата „Борис Христов“ с два спектакъла в един ден - от 17:00 и от 19:30 часа! Датата е 13 февруари 2021 г.
Романтичната история за борбата между половете, разказана от блестящите Койна Русева, Асен Блатечки, Стефан Иванов, Никол Карабинова, Никола Парашкевов ще зарадва пловдивчани в навечерието на Свети Валентин!
Режисьорът Борислав Чакринов превежда силния актьорски състав през тази забавна комедия на обратите, създавайки един свеж спектакъл, който кара публиката да се залива от смях, но и да се замисли за превратностите на живота.
Умело написаният текст е дело на награждавания американски писател Сам Бобрик, който е написал над 30 театрални пиеси и е успешен сценарист на популярни телевизионни сериали като „Омагьосване”, „Семейство Флинстоун”, „Умирай умно”, „Шоуто на Анди Грифит” и др.
Това е пиеса за мъжете, които се опитват да разберат жените и никога не успяват. За някои тя може да се окаже „твърде правдоподобна, за да е смешна”. Пълнокръвните образи и остроумните закачки превръщат „Умопомрачение” в брилянтна комедия за живота на един мъж, който сякаш притежава всичко, но накрая цялото му съществуване се преобръща на 180 градуса.
Без да искаме да разкриваме интригата, мъжете ще понаучат едно-две неща по трудния начин, но дамите със сигурност ще заобичат „Умопомрачение”.
Подарете си доза смях и стоплете сърцата си с едно емоционално театрално преживяване!
ОНЛАЙН РЕЗЕРВАЦИЯ - до 31ви януари може да резервирате Вашето място, изпращайки лично съобщение тук (в профила на лятно кино "Орфей") с името, броя на местата и ценовия сектор /20 или 25 лв/. Вашето място е гарантирано запазено! След 1ви февруари ще може да получите билетите си на касата на "Маскарт" в Дом на културата!
Местата са ограничени!
Настаняването в залата се извършва на 30% от капацитета на залата и при спазване на всички противоепидемични мерки.