13-годишните от Марица станаха вицешампионки на Държавното

Автор: Plovdiv Now 5381

Отборът на Марица за момичета, родени през или след 2005 година, завърши на второто място в Държавното първенство по волейбол за момичета до 13 години.

Тази сутрин, в последния си мач от Суперфинала във Варна, момичетата на Цеца Тенева загубиха от Бдин-Вида (Видин) с 0:2 (23:25, 22:25) в оспорван директен сблъсък за шампионската титла.

Така Марица отново затвърди силните си позиции в женския ни волейбол. След като представителният женски отбор и съставите за момичета до 15, до 12 и до 11 години спечелиха титлите, а девойките старша възраст до 19 години и момичетата до 13 години завършиха със сребърните медали, от събота в София последни девойките младша възраст до 17 години ще изиграят своите финали.