Окончателно: Седем са кандидатите да застанат начело на община “Родопи“

Автор: Plovdiv Now 3210
Окончателно: Седем са кандидатите да застанат начело на община “Родопи“

Седем са кандидатите за кметския стол на община "Родопи", които влизат в битката на местните избори, стана ясно след официалното приключване на регистрациите на 24 септември. Ето кой са те:

Павел Михайлов Михайлов

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Лидия Димитрова Гимишева

Местна коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП ВОЛЯ, ПП ССД, ПП ДБГ, Движение ЗАЕДНО за промяна, коалиция Кауза Пловдив)“

Георги Иванов Цанков

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Трендафил Николов Бакалов

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Пламен Димитров Спасов

ПП ГЕРБ

Пламен Тодоров Кабаков

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

Неази Азис Таир

Движение за права и свободи – ДПС

Общо 10 партии и коалиции са регистрирали листи с кандидати за общински съветници:

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Местна коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП ВОЛЯ, ПП ССД, ПП ДБГ, Движение ЗАЕДНО за промяна, коалиция Кауза Пловдив)“

ПП АТАКА

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

ПП ГЕРБ

ВЪЗРАЖДАНЕ

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

Движение за права и свободи – ДПС

БДС „РАДИКАЛИ“

Ето и кои са кандидатите за кметове на кметствата:

Белащица

Костадин Николов Николов

Местна коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП ВОЛЯ, ПП ССД, ПП ДБГ, Движение ЗАЕДНО за промяна, коалиция Кауза Пловдив)“

Иван Василев Дечев

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Елена Иванова Кирянова

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Цветанка Василева Читакова

ПП ГЕРБ

Браниполе

Васил Иванов Василев

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Гергана Георгиева Митова

Местна коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП ВОЛЯ, ПП ССД, ПП ДБГ, Движение ЗАЕДНО за промяна, коалиция Кауза Пловдив)“

Георги Митков Солаков

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Даниела Димитрова Стоилова

ПП ГЕРБ

Гюлджан Шаибова Дурмушали

Движение за права и свободи – ДПС

Брестник

Георги Иванов Чорбов

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Пламен Георгиев Калбуров

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

АНТОАНЕТА ЙОРДАНОВА ВЪРШИЛОВА

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Атанас Николов Шопов

ПП ГЕРБ

Елена Петрова Проданова

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

Брестовица

Красимир Фотев Фотев

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Емилия Димитрова Иванова

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Ангел Петров Цанков

Местна коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП ВОЛЯ, ПП ССД, ПП ДБГ, Движение ЗАЕДНО за промяна, коалиция Кауза Пловдив)“

Стоян Костадинов Натев

ПП АТАКА

Любен Спасов Радев

ПП ГЕРБ

Невена Василева Нешева

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

Стоил Атанасов Христев

Движение за права и свободи – ДПС

Светослав Атанасов Султин

БДС „РАДИКАЛИ“

Златитрап

Анелия Тодорова Уланова

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Ивайло Красимиров Иванов

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Атанас Димитров Балездров

Местна коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП ВОЛЯ, ПП ССД, ПП ДБГ, Движение ЗАЕДНО за промяна, коалиция Кауза Пловдив)“

Цветелина Юлиянова Черешарова

ПП ГЕРБ

Кадиево

Лиляна Трифонова Петрова

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Иван Делчев Коритаров

ПП ГЕРБ

Николай Тодоров Славчев

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

Крумово

Стоян Георгиев Минчев

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Димитър Янков Толев

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Румяна Иванова Самоковарева

ПП ГЕРБ

Марково

Запрян Иванов Чакъров

Местна коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП ВОЛЯ, ПП ССД, ПП ДБГ, Движение ЗАЕДНО за промяна, коалиция Кауза Пловдив)“

Николай Петров Кискинов

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Мария Христосова Чакърова

ПП БЗНС

Димитър Лазаров Лазаров

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Веселин Николов Кузмов

ПП ГЕРБ

Десислава Георгиева Терзиева

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

Оризари

Светослав Георгиев Тотев

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Йордан Василев Тотев

ПП ГЕРБ

Първенец

Ренета Тодорова Плевнелиева

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Румен Митков Смирнов

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Георги Салчев Грозданов

ПП АТАКА

Георги Илиев Стаменов

ПП ГЕРБ

Емил Стоянов Христов

Движение за права и свободи – ДПС

Устина

Ахмед Адемов Ислямов

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Ренгинар Рамаданова Мустафова

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Нели Иванова Бундева

ПП ГЕРБ

Бюлент Местан Шакир

Движение за права и свободи – ДПС

Йозел Ахмедов Мюмюнов

БДС „РАДИКАЛИ“

Храбрино

Димитър Михайлов Кръстанов

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Радослав Красимиров Чотров

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Никола Славчев Савов

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Ангел Георгиев Чобанов

ПП ГЕРБ

Цалапица

Ивайло Данаилов Данаилов

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Александър Йорданов Байрев

Местна коалиция „Обединени земеделци“ (ПП „Обединени земеделци“, ПП „Съюз на демократичните сили“, ПП „ВМРО–Българско национално движение“)

Костадин Александров Джамбов

ПП АТАКА

Стойко Ангелов Дичев

ПП ГЕРБ

Ралица Василева Байрева

Движение за права и свободи – ДПС

Ягодово

Николай Димитров Гарджев

Местна коалиция „БСП за България“ (ПП АБВ, БСП за България)

Димитър Георгиев Дишев

ПП ГЕРБ

Георги Василев Атанасов

Движение за права и свободи – ДПС

Източник: ОИК община "Родопи"

Новини

Подобни новини

Вашият коментар през Facebook

Изпрати новина