Официално: Петима ще се борят за кметския стол на община Раковски

Автор: Plovdiv Now 4971
Официално: Петима ще се борят за кметския стол на община Раковски

Петима души влизат в надпреварата за кмет на община Раковски за следващия мандат, след като регистрацията в ОИК приключи на 24 септември:

Стефан Йозов Пенсов

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Павел Андреев Гуджеров

ПП ГЕРБ

Йовко Милков Кабов

ВОЛЯ

Стефан Самуилов Марушкин

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Костадин Дечев Иванов

АБВ(НДСВ)

 

Регистрирани са и 7 листи с общински съветници:

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИе

Стефан Йозов Пенсов

Анелия Францова Гечева

Георги Николов Тотов

Тинка Иванова Загорчева

Андрей Димов Кръстев

Тодор Георгиев Ванев

Славка Кънчева Пеева

Богдана Павлова Павлова

Гено Славчев Григоров

Атанас Петков Атанасов

Младен Генов Говедарски

Георги Фотев Белев

Иванка Петрова Червенкина

Юлиан Рафаилов Гидишки

Димитър Иванов Рашков

Екатерина Василева Щерева

Милко Стефанов Киманов

Йосиф Франц Бахчевански

Нина Венкова Ячева

Ненчо Петров Кичуков

Чавдар Ангелов Земярски

ПП ГЕРБ

Павел Андреев Гуджеров

Йосиф Серафимов Ячев

Рангел Георгиев Матански

Любов Степанова Кориновска

Генчо Тодоров Тодоров

Венцислав Петров Чавдаров

Елена Иванова Узунова

Младен Минчев Мандраджийски

Деяна Андреева Загорчева

Юлиян Иванов Ночев

Пламен Йовков Марин

Иван Апостолов Ненов

Васка Атанасова Пушкова

Славейко Милков Белчев

Георги Любенов Владимиров

Георги Борисов Панов

Владимир Йосифов Сарийски

Виктор Петров Узунов

Петър Николаев Хамбарлийски

Мартина Венкова Пенишева

ПП „ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ“

Петър Серафимов Карпаров

Милко Димитров Костадинов

Любомир Рангелов Димитров

София Димитрова Кантурска

Вера Йозова Райкова

Леонора Славова Чавдарова

Атанас Емилов Минчев

Кристиян Иванов Айлов

Петър Серафимов Пеев

Тодор Костадинов Костадинов

Иванка Рангелова Тончева

Георги Петров Киков

Христо Стефанов Стоянов

Славчо Асенов Лалев

Георги Величков Димов

Борислава Бонева Петрова

Катя Йозова Орешкова

Йовка Николова Александрова

Евгени Николов Михайлов

Петя Милкова Романова

Тинка Ангелова Пеева

ВОЛЯ

Йовко Милков Кабов

Илия Йосифов Евтимов

Кристиян Ангелов Пенишев

Росен Георгиев Георгие

Симеон Рангелов Иванов

Йорданка Красимирова Пъкова

Стефан Милков Методиев

Димитър Рангелов Нончев

Видол Атанасов Василев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Петър Милков Антонов

Стефан Самуилов Марушкин

Йовко Йосифов Патазов

Атанас Станков Димитров

Петко Димитров Колев

Йордан Христов Неделчев

Петя Николова Панайотова

Миглена Бойкова Киманова

Татяна Янкова Изевкова

Венета Недялкова Лачева

Георги Ташев Йотов

Милен Георгиев Белчев

Лилия Янкова Мандраджийска

Милен Милков Чолаков

Станка Пенкова Василева

Васил Иванов Панов

Димитър Илиев Димитров

Рангел Захариев Захариев

Стайка Георгиева Танчовска

Нели Стоянова Иванова

Иванка Георгиева Ламбрева

ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

Йосиф Ангелов Стрехин

Анелия Вескова Далчева

Петър Луиджов Работов

Валентин Венанков Георгиев

Юлиана Петрова Рабаджийска

Йордан Иванов Пачов

АБВ(НДСВ)

Костадин Дечев Иванов

Росица Иванова Пеева

Йосиф Божидаров Стрехин

Йовко Георгиев Николов

Ангел Николов Кордов

Йордан Андреев Димитров

Йосиф Красимиров Пеев

Мария Димитрова Нанчева

Невена Николаева Каукова

Виолета Димитрова Петрова

Николай Минков Чапкънски

Рангел Атанасов Иванов

Венцеслав Петров Шарков

Слави Григоров Григоров

Петър Симеонов Манчев

Запрян Трифонов Христев

Божидар Георгиев Замярски

Рангел Величков Агов

Димитър Петев Кабамитов

Иван Велков Лесо

Виктор Радослав Джатов

Ето и регистрациите на кандидатите за кметове на кметства:

Белозем

Андрей Димов Кръстев

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Иван Петров Тачев

ПП ГЕРБ

Милко Димитров Костадинов

ПП „ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ“

Симеон Рангелов Иванов

ВОЛЯ

Петко Димитров Колев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Виолета Димитрова Петрова

АБВ(НДСВ)

Момино село

Атанас Петков Атанасов

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Димитър Рангелов Нончев

ВОЛЯ

Никола Христосов Стоянов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Стряма

Тодор Георгиев Ванев

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Петър Григоров Терзийски

ПП ГЕРБ

Тодор Василев Ламбрев

Тодор Василев Ламбрев - независим кандидат

Васил Петров Черпелийски

АБВ(НДСВ)

Чалъкови

Димитър Любчев Николов

ПП ГЕРБ

Димитър Илиев Димитров

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Запрян Трифонов Христев

АБВ(НДСВ)

Шишманци

Васко Иванов Пеев

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Александър Атанасов Атанасов

ПП ГЕРБ

Новини

Подобни новини

Вашият коментар през Facebook

Изпрати новина