Кой ще застане начело на община “Марица“? Седем кандидати влизат в битката

Автор: Plovdiv Now 1899
Кой ще застане начело на община “Марица“? Седем кандидати влизат в битката

Седем са кандидатите за кмет на община "Марица", които ще се впуснат в надпреварата на предстоящите местни избори, стана ясно след официалното приключване на регистрации на 24 септември. Ето кои са те:

Анастас Рангелов Димитров

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Иван Петков Семерджиев

БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД)

Васил Танев Василев

ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ

Георги Андонов Какалов

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Виолета Стефанова Христодулова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Галина Владимирова Тошева

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Димитър Иванов Иванов

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Общо 14 партии и коалиции са регистрирали листи с кандидати за общински съветници:

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

НОВОТО ВРЕМЕ

ДВИЖЕНИЕ 21

БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД)

ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

ПП ЕВРОРОМА

ХРИСТИЯНРЕФОРМИСТКА ПАРТИЯ (ХРП)

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

ВОЛЯ

Движение за права и свободи – ДПС

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Ето и кои кандидати ще участват в битката за кметове на кметствата:

Бенковски

Цончо Стоилов Лесев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иванка Атанасова Пачева

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Войводиново

Димитър Рангелов Тосев

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Войсил

Стоян Андонов Черкезов

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Граф-Игнатиево

Димитър Николаев Ганчев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Нестор Николов Чочев

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Динк

Иван Михайлов Рашков

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Йосиф Илиев Асенов

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Желязно

Цветан Атанасов Малехунов

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Валентина Димитрова Узунова

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Калековец

Йордан Иванов Цаков

ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ

Илия Павлинов Русев

Движение за права и свободи – ДПС

Георги Ангелов Вълков

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Колю Иванов Миланов

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Костиево

Николай Валериев Башев

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Албена Величкова Миланова

Движение за права и свободи – ДПС

Илия Маринов Попов

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Георги Димитров Калоферов

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Васил Георгиев Караджов

Независим кандидат

Крислово

Иван Петров Пънтев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Димитър Павлов Андреев

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Маноле

Ташо Пенков Пенков

ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ

Петко Иванов Видев

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Александър Атанасов Иванов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Йордан Енев Енев

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Манолско Конаре

Борис Василев Василев

ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ

Георги Георгиев Колев

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Борис Рангелов Борисов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иван Личев Кузев

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Радиново

Димитрия Атанасова Митренова

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

Стоян Петков Аскерлаков

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Трайчо Иванов Кардашев

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Рогош

Ралица Иванова Чакърова

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Йордан Димитров Велев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Величка Георгиева Величкова

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Скутаре

Симеон Аспарухов Ведев

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Димитър Бончев Рангелов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Стоян Георгиев Добрев

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Строево

Стойчо Бориславов Христозов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Десислава Димитрова Дингилева

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Трилистник

Стоил Атанасов Дачев

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Татяна Василева Аргирова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Мирчо Петров Петров

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Труд

Красимир Тошков Минков

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Станимир Емилов Тончев

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Николай Величков Тошев

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Царацово

Иван Тодоров Василев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Димитър Василев Петров

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Ясно поле

Пройчо Христов Пройчев

ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ

Виолета Желязкова Аргирова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иван Георгиев Иванов

Местна коалиция ГЕРБ (Обединени земеделци)

Източник: ОИК община "Марица"

Новини

Подобни новини

Вашият коментар през Facebook

Изпрати новина