Нас "КОВИД не може да ни спре!" е мотото на тазгодишната инициатива за кампанията Time to Move 2021 за месеца на образователните мобилности на Младежкия информационен център в Карлово.
Итнересно събитие ще има в сряда, 13 октомври, на улица "Водопад", от 14:00 часа. Ще бъдат представени емоциите, опитът и преживяванията на участниците в проектите през 2021.
Въпреки ограниченията с пътуванията младежите успяха да дадат шанс за образователни мобилности в Испания, Португалия, Кипър (3 проекта), Гърция (2 проекта), Сърбия, Египет, Полша. Младежите в Карлово също бяха домакини на три международни проекта.
Всички са поканени в сряда на улица "Водопад". Ще има и много рекламни материали от проектите ни за раздаване.
Източник и снимка: Младежки информационен център в Карлово