Карловските футболисти паднаха от Ботев, готвят се за мач в Трявна

Автор: Plovdiv Now 6052

Карловските футболисти изиграха поредната си контролна среща. Това се случи на 18 юли, навръх годишнината на Левски и Празника на града. Те излязоха на терена срещу отбора U19 на ПФК „Ботев“ Пловдив. Срещата се игра без публика, съгласно разпоредбите на здравния министър.

Мачът завърши с победа за Ботев U19 победи с 3:1 ( на полувремето 2:0 ). За  "жълто-черните" два гола отбеляза Георги Трифонов и един на Юсеин Касов. За домакините точен бе Надим Ангелов.

Старши треньрът на ОФК “Левски Карлово” Даниел Бачков използва следния състав: Цветан Тодоров (капитан), Никола Попов, Надим Ангелов, Мартин Симеонов,  Петър Петров, Радослав Димитров, Емил Иванов,  Ивайло Маринов, Иван Диклиев, Стоян Грънчарски, Иван Тошев ( през второто полувреме в игра влязоха  Васил Георгиев, Тодор Султанов, Ганчо Папазов, Николай Андреев, Петьо Димитров и Николай Дойков).

Преди срещата представителния отбор на ОФК “Левски Карлово” поднесе венец на паметника на Васил Левски и отдаде почит.

Следващата контролна среща е на 22 юли ( сряда ) от 18 ч. в Трявна с отбора на ОФК „Трявна“